Воскресенье, 09.08.2020, 20:07
Привлечение агента Кредитка Gold Привлечение агента Карта
Меню сайта

Форма входа

Категории раздела
Художественная [242]
Кулинарная [4]
Юридическая [19]
Дом, Семья [0]
Детская [13]
Религия [4]
Програмирование [2]
Цветы, растение [2]
Эротика [3]
Авто Мото [6]

Поиск

Друзья сайта
 • Кредитная карта на все случаи жизни
 • Бесплатный каталог сайтов
 • Все о Розах
 • Ключ к сверхсознанию
 • Зарабатывай до 10 000 в месяц

 • Статистика
  Яндекс цитирования
  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0  Главная » Статьи » Юридическая

  Правознавство

  ВСТУП

  Для розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні важливим є формування нового, вищого рівня правосвідомості та правової культури населення. Великого значення набувають правове виховання і правова освіта. Без глибоких знань прав, свобод, чинного законодавства еволюційний розвиток нашого суспільства не відбудеться.

  Підвищення рівня правових знань у населення України, його правосвідомості та правової культури можливе лише за повсякденного, професійно організованого правового виховання, здійснюваного з використанням усіх його форм, у тому числі й за допо­могою найновішої науково обгрунтованої юридичної літератури.

  Особливої актуальності юридична освіта набуває з огляду на прийняття Верховною Радою України 28 червня 1996 р. нової Конституції та, відповідно до неї, багатьох законів України. Адже прийняттям Кон­ституції завершився багаторічний складний напру­жений конституційний процес в Україні. Та головне нині вбачається в тому, щоби Конституція увійшла в наше життя як справжній і дійовий Основний Закон держави, що забезпечить правовий фундамент для подальшого розвитку нашого суспільства.

  Відтак, розуміння основ права конституційного, виборчого, трудового, шлюбно-сімейного, інших галу­зей права, викладених у навчальному посібнику, стає необхідною умовою життєдіяльності кожного грома­дянина України.

  Підготовлене колективом авторів видання ба­зується на чинному законодавстві України, практиці його застосування та найновішій юридичній літерату­рі. У ньому в формі доступних лекцій дається історія виникнення держави і права, розкриваються поняття держави, права, правоутворення, правореалізації, за­конності й правопорядку, правомірної та протиправ­ної поведінки, юридичної відповідальності. Розгляда­ються основи таких галузей права, як конституційне, трудове, цивільне, екологічне, податкове, соціальне, підприємницьке, житлове, сімейне, адміністративне, кримінальне, процесуальне та діючої системи право­охоронних органів. Посібник розрахований на учнів середніх шкіл, які оволодівають юридичними знання­ми в межах діючої в системі Міністерства освіти України програми з "Основ держави і права"; абіту­рієнтів, які складатимуть вступні іспити з "Основ дер­жави і права" до юридичних навчальних закладів;

  студентів, які вивчають право в неюридичних вищих та середніх навчальних закладах; викладачів загаль­ноосвітніх шкіл.

  Автори сподіваються, що читачі й науковці вислов­лять свої пропозиції щодо вдосконалення посібника. Зауваження й побажання просимо надсилати за адре­сою: 252209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 31-6. Видавництво "Юрінком Інтер".  Источник: http://bookvip.at.ua/KNIGI/Pravoznavstvo.rar
  Категория: Юридическая | Добавил: bookvip (22.05.2009)
  Просмотров: 418 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Copyright MyCorp © 2020
  Создать бесплатный сайт с uCoz